De doelstelling van de Vereniging Onderofficieren Regiment Technische Troepen is:

De band en de goede geest onder de onderofficieren en oud-onderofficieren van het Regiment Technische Troepen van de Koninklijke Landmacht te bevorderen en te verstevigen in de meest ruime zin van het woord.

Functie Naam E-mail
Voorzitter * aoo J. (John) Spithoven JM.Spithoven@mindef.nl
Vice-Voorzitter sm R.N. (Richard) Groot RN.Groot@mindef.nl
Secretaris – interim * aoo b.d. P.J.L. (Paul) Mentink secretaris@voortt.nl
Penningmeester * aoo b.d. P. (Peter) Lasoe penningmeester@voortt.nl
Lid/PR aoo R. (René) Jelijs R.Jelijs@mindef.nl
Lid/Redactielid sgt1 b.d. M (Michel) van ’t Hoog Hoog_13@hotmail.com
Lid sgt1 b.d. Ab de Jong 3372xr34@hetnet.nl
Nevenfunctie’s Naam E-mail
Ledenadministratie aoo b.d. P. (Peter) Lasoe ledenadministratie@voortt.nl
Redacteur Bandelier aoo b.d. P. (Peter) Lasoe bandelier.nu@voortt.nl
Webmaster aoo b.d. P.J.L (Paul) Mentink pjlmentink@hotmail.com
Contactpersonen Naam E-mail
Regio Noord stafadj R. (Ron) Vermeer RJS.Vermeer@mindef.nl
Regio Zuid elnt H.P.J. (Huub) Sistermans HPJ.Sistermans@mindef.nl
Regio Veluwe sm P.W.N. (Peter) Vogels PWN.Vogels@mindef.nl
Regio Soesterberg aoo R. (René) Jelijs R.Jelijs@mindef.nl
Regio Utrecht en Den Haag aoo A. (Albert) Kruijning A.Kruijning@mindef.nl
Vertegenwoordiger KMS sm R.N. (Richard) Groot RN.Groot@mindef.nl
Adviseurs Naam E-mail
RTT zaken RA F. (Frank) van Bergen F.v.Bergen@mindef.nl
Bestuursrecht aoo b.d. P.J.L. (Paul) Mentink pjlmentink@hotmail.com
* dagelijks bestuur